Už jste měli někdy takzvanou „vapku“? A víte vůbec co to je? Tahle trendy věc je v poslední době mezi lidmi stále více oblíbená. Jde o takzvaný voopoo drag x, což je elektronická cigareta a plno lidí si ji kupodivu chválí. Není se čemu divit, skrývá v sobě hodně pozitiv narozdíl od klasických cigaret, které se dle mého prodávají čím dál méně. Elektronická cigareta je totiž šíleně výhodná v tom, že nesmrdí. A další věc jsou příchutě, které si do elektronické cigarety můžete libovolně dokupovat. V žádném případě se nestane, že byste si museli kupovat https://mobil.idnes.cz/vsechny-mobilni-novinky-ifa-2017-dzf-/telefony.aspx%3Fc%3DA170903_153451_telefony_oma jednu a tu samou příchuť anebo byste z elektronické cigarety cítili smrad. Neexistuje.

s

Defacto je elektronická cigareta v jistém ohledu i výhodou pro nekuřáky, protože jim nesmrdí. A řekněte mi narovinu – kdybyste šli někam na návštěvu a tam by si zapálil cigaretu klasický kuřák a nebo kuřák elektronické cigarety, co by pro vás bylo lepší? Pro mě jednoznačně ta druhá varianta. Už jsem párkrát vůni elektronické cigarety cítila a musím uznat, že opravdu voní, a to žádné cigarety (ani elektronické, ani klasické) nekouřím. Já jsem takzvaný abstinent, který nikdy nekouřil a na 99,99% vím, že ani kouřit nebudu.

d

Nepotřebuji to.. A tak, jak jsou někteří závislí na cigaretách, nebo alkoholu, tak já jsem zase závislá na sladkém pití, jako je Fuze tea, Lipton a podobně. Tohle je zase moje závislost. Odjakživa jsem naučená pít pouze sladké pití, nikoliv vodu, což je možná zlozvyk, ale co se dá dělat. Každý je nějaký.. Jak už jsem říkala, tak moje nejoblíbenější pití je od značky Fuze Tea a hned po ní je Aquila. Můžu vám říct, že těchto dvou pití bych se asi nikdy nedokázala vzdát za žádnou cenu. A kdyby se přestaly vyrábět, vlastně ani pořádně nevím, co bych dělala, byla by to pro mě katastrofa, a to myslím doslova. Máte to také tak? Co byste potom dělali?