Dokud vám neukáže žena své bradavky, není důvod k sexuálním radovánkám – touto úvodní frází bychom mohli docela dobře vystihnout situaci, kdy se žena oblékne na ples, na večírek, firemní raut, oslavu narozenin a podobnou společenskou akci, a zvažuje, zda si obléknout podprsenku, či ne.

žena na houpačce

Oblékání podprsenek pod společenskými oděvy bývá osobní dilema mnoha žen, kterým nevyhovuje nošení podprsenek ze zdravotních důvodů, a také kvůli diskomfortu. Podprsenka totiž není nic příjemného, je to svým způsobem korzet, a v přírodě to také je zařízeno tak, že žena na podprsenkách nemusí být vůbec závislá, aby její ňadra měla hezký tvar. Většina žen, pokud si odmyslíme některé extrémní zdravotní anomálie, podprsenku vůbec nosit nemusí, protože poprsí udrží ve své přirozené poloze svaly hrudního koše. Jenže pokud si podprsenku navlékáte den co den, svaly ochabnou, a prsy jsou pak povislé a nehezké.

žena v šatech

Pokud také patříte k těm ženám, co podprsenky nerady nosí, ale musí je oblékat pod společenské šaty, aby bylo poprsí ukryté před zraky zvídavých mužů, pak je zas klidně odložte. Existuje totiž jiná forma ochrany bradavek, a sice speciální lepicí terčíky, jimiž se zakryjí pouze bradavky, a to bohatě postačí. Jakmile nejsou vidět bradavky, s muži to ani nepohne, o tom se můžete snadno přesvědčit i v létě na koupališti, kde se objevují i dívky, co nosí vysloveně malou velikost košíčků horního dílu plavek, až ňadra z nich přetékají, ale jelikož jsou zakryté bradavky, nebudí to žádné pohoršení.

Bradavky jsou pro muže stále jedním z nejsilnějších erotických stimulantů, ale jak jistě uznáte, ples http://kples.farnostnm.cz/ není zrovna tím místem, kde se jimi veřejně chlubit. Na druhou stranu zakrývání bradavek lepicími terčíky není vůbec nebezpečné ani nepříjemné, lepicí vrstva je spolehlivě funkční po dobu mnoha hodin, a je zdravotně nezávadná, takže nemusíte mít obavy nosit terčíky přilepené třeba celý večer.