Vše je totiž v městě poměrně blízko, nákupní centra, školy pro vaše děti, vaše pracoviště, ale také jsou blízko lékaři. To je sice pravdou, ale takové bydlení ve vlastním domě na okraji města má také své výhody. Nejen, že nebudete platit za nájem bytu, ale můžete mít u vašeho nového rodinného bydlení zahradu a na ní je možné mít okrasné rostliny a dřeviny, ale nejen uvedené. Také můžete mít na zahradě rostliny jedlé, tedy zeleninu, ovocné stromy a keře. Takže máte vše naplánováno a nyní navštívíte banku se žádostí o půjčení finančních prostředků, které samozřejmě potřebujete na splnění vašich plánů.

hypotéka bude

Ano, mohli byste nežádat o půjčku, a poctivě šetřit a až na ten dům budete mít, tak ho koupíte. Ano, to by šlo, ale nejen, že by to strašně dlouho trvalo, ale navíc současná doba je spojená s inflací. Inflace nás všechny ožebračuje, ubírá nám nejen z peněz vydělaných, ale také z těch, které se snažíme ušetřit. Proto jste navštívili banku, ale tam vám odmítli vyjít vstříc a peníze vám odmítli poskytnout. Takže nyní použijete druhou variantu, a to, že k získání peněz požádáte nebankovní společnost o jejich produkt pod onačením nebankovní hypotéka.

jedeme pro hypotéku

Tady vám vyjdou vstříc, není problém a uvedený produkt získáte bez nějakého zbytečného prodlužování. Například v bance, kde vás odmítli, mohlo vadit to, že máte nízký příjem, nebo to, že máte záznam v registru. U nebankovní společnost uvedené možné překážky nemusí vadit. Jen je tady jedna důležitá povinnost a to, že k tomu uvedenému získání peněžních prostředků potřebujete ručit nějakou nemovitostí. Což je taková zástava pro uvedenou společnost, že budete řádně svou hypotéku splácet. Samozřejmě, až vše splatíte je tato nemovitost uvedeného ručení zbavená. Takže pokud už vás nebaví bydlet v městském bytě, tak si pořídíte starší dům. A to dost velký, pro celou vaši rodinu. Sice vaší rodině ubude pohodlí bydlení v městě, ale to vám nevadí.