Pánské salony jsou spíše k vidění v zahraničí, ale trend salonů pro muže pronikl v posledních letech i k nám. Muži se také chtějí starat o svůj vzhled, a dávno nestačí jít ke kadeřnici v maloměstě a nechat si přejet hlavu strojkem. Muži dnes chtějí víc, a chtějí vypadat dobře. Není potřeba sice trávit hodiny a hodiny někde u kosmetičky, ale upravené vlasy a vousy jsou vizitkou každého muže. Vzhled je totiž to první co na každém ostatní vidí, a pokud se chcete zařadit mezi lidi kteří o sebe pečují, nejspíš hledáte místo, kde by se postarali nejen o vaše vlasy.

holič kadeřník

Jaký chcete střih?
Drtivá většina mužů nosí zcela krátké vlasy, které jsou jednoduché na údržbu. Není potřeba se o ně starat, jen se opláchnou vodou s šamponem a to je všechno. Je to ale škoda, protože mnoha mužům by slušelo něco víc. I do pánských střihů pronikají módní trendy, a byla by škoda nezkusit který z nich padne zrovna vám. A jestli zrovna hledáte partnerku, měl byste o svůj vzhled dbát o to víc. Ženy milují muže, kteří se o sebe starají, a kteří mají hezký účes i upravené vousy.

barber holič

Narovinu, není nic horšího než muž který má neupravené vousy. Prodávají se speciální přípravky na vousy, ať už je to vosk, balzám nebo hřeben. I doma si můžete průběžně vousy upravovat. Problém je pokud chcete používat břitvu, protože to každý neumí a je potřeba s ní pracovat velice opatrně ale také rychle. Navštivte náš barber shop Praha 7, kde na váš čeká nejen příjemné prostředí ryze pánské, ale také zkušení barbeři, kteří znají současné trendy a dokážou na vás vykouzli co vám bude slušet.

Vaše vlasy i vousy u nás budou v nejlepších rukách. Můžete si sami zvolit to co chcete a nebo můžete nechat váš vzhled na nás. Uvidíte že výsledkem naší práce bude vzhled, který byste nečekali že můžete mít. Objednejte se na některou z našich poboček a překvapte svou ženu.