Zvláštní jarní jev, který se týká vysloveně jen manželek. Pánům otcům stále nedochází, co se to děje. Mají jiný způsob myšlení. Není jim pořád jasné, jak to, že se přes zimu práší a přes léto ne. A to jsou otevřená okna. Ovšem podzimní úklid manželka nedělá. Jen jarní. Ale muž, který má rád klid pomáhá, seč může a dělá vše, co mu žena řekne. Ta rve věci do skříně a když ji chce zavřít, upadnou dveře.

A je to, pomyslí si muž. Načež začne peklo. Všechno lítá vzduchem a paní řve, že ten nábytek je třeba opravit, ale to její nemehlo, rozuměj pán domu, to ne a ne udělat. Další slova jsou pak o tom, že kdyby si ona, jako paní domu, vzala Jaroslava Semteleho, bylo by bohdá jináč. A že když to její nemehlo neumí spravit kus nábytku, tak se koupí nový.

stará skříň

Manžel neprotestuje, protože ty panty opravoval už třikrát a ví, že už držet nebudou, protože jsou to staré skříně po praprapraprababičce, která měla za manžela korzára. Takže on, jako muž nákup nového nábytku vítá a jde ženě na ruku, která po něm začne ječet, že to dělá jen proto, že nedávno koukal na tu fuchtli od vedle, co na sobě měla místo sukně jen kus hadříku.

nová skříň

Opustíme tuto domácnost s tím, že skutečně staré vyhodili a nové koupili. Ale tentokrát skutečně hezké a funkční vestavěné skříně, kde je spousta prostoru. Tudíž jim tam vešlo všechno, co žena vyházela, a ještě zbylo spoustu místa na nové, nebo jiné věci. Vestavěné skříně mají totiž tu výhodu, že využívají každý kousek místa, který je prostorem dán. Proto vyplní i rohy místností, takže je hned místo navíc, kam možno dát co je potřeba. Nebo také to, co už potřeba není. V každém případě lze takové skříně jen vřele doporučit a hned si je také můžete objednat. Klikněte na odkaz výše v článku a jste přeneseni na web prodejce takového nábytku. Zde se v klidu porozhlédněte a pak si objednejte dle vlastního uvážení.