Patřím mezi ty ženy, které si dávají záležet na tom, co na sobě nosím. A už od malička jsem se velice zajímala o módu a vždycky jsem se chtěla pěkně oblékat. Někdy jsem s kamarádkou chodila také potají k mámě do skříně, kde jsem si potom moc ráda zkoušela také její různé oblečení. Samozřejmě, že mě to mámino oblečení bylo opravdu hodně veliké, ale i tak jsem to moc ráda nosila. Také já si vzpomínám na to, jak jsem jednou se sourozenci roztrhala máme krásné svatební šaty. To mě bylo asi šest nebo sedm let a moji dva sourozenci byli mladší než já.

Mám ráda sportovní módu.

A vůbec nevím, jak se to stalo, ale bohužel jsme nějak asi na máminy svatební šaty, protože nám potom nadávala, že jsme si hráli s jejími svatebními šaty. Které se potom následně roztrhaly. Bylo nám to líto, ale co jsme měli dělat. Třeba moje tříletá sestra skoro o tom ani neměla žádné tušení. A potom, když už jsem byla dospělá, chtěla jsem také studovat nějakou módní školu. Bohužel to ale nevyšlo, ale i tak moc ráda se zajímám o módu a mám ráda sportovní oblečení. Jako například oblečení Norská móda Kari Traa. Pokud i vy máte velký zájem o jedinečné značky dámského sportovního oblečení, jako je například kari traa, tak se můžete podívat na webové stránky c-store.cz, kde najdete opravdu mnoho informací a také různých typů oblečení, které by se vám třeba mohly líbit.

I přítel má rád módu.

Mně se opravdu hodně líbila Norská móda kari traa. Pokuty vás by zajímala Norská móda kari traa, tak se ani nedivím. Je to opravdu vysoce kvalitní materiál, ze kterého se šije opravdu skvělé oblečení, které je moderní a nevypadá kus jako jeden a druhý. Je to opravdu skvělé a mě hlavně zaujala také kvalita, i když cena je vysoká. Ale mě tohle nevadí, protože je to profesionální Norská móda, která vám vydrží opravdu moc dlouho. A také mě moc těší, že stejný názor na módu má i můj dlouholetý přítel, který má rád také Norskou módu.