Jak důležité je plnit si svoje sny? No je to opravdu hodně důležité, protože právě naše sny jsou něco, pro co žijeme. A samozřejmě si je chceme taky splnit a svůj sen prožívat, a ne jenom o něm snít. Já jsem už dlouho přemýšlela o tom, že si založím online second hand. Jenže pořád jsem se k tomu nedokopala. Neměla jsem odvahu a nevěděla jsem, jak začít. A docela dost jsem se podceňovala. V jednu chvíli jsem si dokonce říkala, že možná bych se svým second handem ani nebyla úspěšná a neměla bych žádné zákazníky. A tady je přesně vidět, jak moc hlava dokáže.

S

Když nejsme pozitivní, tak se automaticky podceňujeme, a to je špatně. Mělo by to byt přesně naopak. Důvěra sama v sebe je celkem dost důležitou věcí, a právě tu jsem já postrádala. A to bylo něco, co mi došlo až mnohem později. Do té doby jsem si myslela, že je to takhle v pořádku. Ale nebylo. Pořád jsem v životě něco hledala. Potom jsem si našla přítele a svěřila se mu se svým snem mít vlastní second hand s oblečením. A on se mě najednou zeptal, proč už jsem si ho dávno neudělala a proč si nechci splnit svůj sen? Já mu na to odvětila, že samozřejmě chci, ale že na to nemám odvahu a ani nevím, kde začít.

S

A možná budu neúspěšná a nebudu mít svoje zákazníky. A byl to právě on, kdo mě tak „nakopl“, že jsem si opravdu svoje sny začala plnit. A to není všechno. Právě on mi ukázal, že když něco chci, tak toho můžu vždycky dosáhnout. Stačí jenom chtít. Díky němu si teď žiju svůj sen a snad nikdy jsem nebyla šťastnější. Mám svůj obchod s oblečením, dokonce mi poradil, že bych si měla nechat udělat i tvorbu webových stránek a na ně psát různé novinky a sdílet se zákazníky různé fotky oblečení a co nabízíme a tak dále. A měl pravdu. Během pár měsíců jsem si vybudovala stálý příjem a chodí ke mně plno zákazníků. Ráda jim se vším pomůžu.