Slyšeli jste také už o tom, že si samozřejmě můžete pořídit automobil na splátky? Automobil na splátky bez registru a akontace je opravdu možné. Zkuste se podívat na webové stránky goldbanking.cz, kde jsou nabídky právě na automobil na splátky bez registru a akontace. Když jsem tohle slyšela, nemohla jsem tomu ani uvěřit. Opravdu tohle jde, abych měla auto na splátky? A co automobil na leasing? Mnoho lidí mě právě odrazovalo od leasingu, protože všichni o mě v okolí ví, že bych si přála nové auto. Mám už bokem našetřených dvě stě tisíc korun. Já si myslím, že skoro čtvrt milionu je docela dobrá cena, když si chci koupit nějaké zánovní auto, ne tedy sice úplně nové z nějakého autosalonu, protože to by mi peníze asi nestačily, ale chtěla bych mít nějaký automobil zánovní.

Auto na splátky opravdu jde.

Třeba jenom měsíc jetý nebo třeba nějaký výstavní kus. Myslím si, že tohle by stačilo, ale protože nemám ráda leasing a také nemám zase úplně tolik našetřených peněz, tak jsem si říkala, že bych si vzala auto na splátky bez registru a akontace. Na webové stránce jsem se dozvěděla samá pozitiva.

Auto bez akontace je možné.

Ono to dokonce vychází, že já bych se do toho vešla, že bych opravdu mohla mít automobil na splátky bez registru a bez akontace. Když jsem partnerovi řekla, že mám šanci mít auto na splátky bez registru a akontace, tak partner jenom kroutil hlavou a nemohl tomu uvěřit, že já bych na tohle vůbec měla. Řekla jsem mu, že třeba zbytek peněz, které mám na automobil, že bych je mohla třeba nějak utratit jinak, třeba že bychom mohli také na nějakou dovolenou anebo třeba koupit nějaký vozík právě za auto, protože jsme si přáli mít také vozík, abychom mohli jezdit třeba někam na túry a podobně. Víte, nám jednoduše kufr u auta nestačí, budeme muset pořídit auto na splátky bez registru a akontace, které bude nějaké větší.