Chcete přístřešek, který se dá snadno rozložit kdekoliv? Nůžkové stany jsou k těmto účelům uzpůsobené, snadno se s nimi manipuluje a mají všestranné využití.

Při jakých příležitostech využijete nůžkový stan? Manipulaci se stanem zvládne každý!

Potřebujete přístřešek na zahradu, protože pořádáte zahradní party a bojíte se, že počasí nebude ideální? Nůžkový stan v tomto případě oceníte, ale nejen tehdy. Nůžkové stany jsou velmi všestranné, mají mnoho využití a manipulaci s nimi zvládne naprosto každý. Navíc se dají přenášet z místa na místo, takže není problém stan složit a zase rozložit na jiném místě vždy dle potřeby. A povrch? Stan lze postavit kdekoliv, je jedno, zda vyberete místo na trávě, na poli nebo klidně i na betonu. Vždy se dá stan pevně a stabilně ukotvit. A jeho využití? Využít lze nůžkový stan všude tam, kde je zapotřebí mít přístřešek, který chrání před nepříznivým počasím, větrem, deštěm, prachem nebo sluncem. A vybrat si můžete z mnoha rozměrů a barev.

venkovní tržiště

Využití takového stanu, který postavíte do pár minut

Nůžkový stan má tři stěny, pokud je třeba ale stan uzavřít celý, není to problém, čtvrtá stěna se dá stejně bez problémů přidělat, tak jako lze stan bez problémů složit a postavit. Nůžkové stany se využívají velmi často na venkovních akcích, na trzích a festivalech, takže se hodí jako prodejní stánky. Ovšem to není všechno, protože tyto stany lze postavit rovněž na zahradě, jako skvělý přístřešek při zahradní party, na zahradě ale poslouží i jako přístřešek pro motorku či automobil. Schovat pod stan ale můžete cokoliv, například venkovní posezení, malý gril, nábytek nebo zahradní příslušenství. Tento typ stanu slouží jako ochrana před nečistotami z okolí ale hlavně před nepříznivým počasím, které by mohlo pokazit každou akci.

velký stanový přístřešek

Jak stan vybrat?

Nůžkové stany mají neuvěřitelně jednoduchou konstrukci, se kterou si poradí každý. To znamená, že v praxi není zapotřebí více osob při samotném stavění stanu. Jsou lehké ale přesto pevné, konstrukce spolehlivě drží a vydrží dlouho. Vybírat lze stany podle velikosti, která je požadována. Stany se standardně vyrábějí v několika rozměrech a mnoha barevných variantách. Každý si tedy vybere stan přesně podle toho, při jaké příležitosti ho chce využít.

Nůžkové stany jsou vyráběny z materiálu, který se snadno udržuje v čistotě, lze je rovněž ošetřit speciálními přípravky pro ochranu.