Milovníci lyžování pozor, vyrazte ještě letos na hory a užijte si posledního sněhu. Lyžování je vhodné jak pro děti, tak pro dospělé a rozhodně se nebudete nudit. Lyžování Čenkovice, je to pravé místo pro vaši rodinu. Přitom je úplně jedno, zda umíte nebo neumíte lyžovat. Na jednom místě se zde nachází lyžařská škola, půjčovna lyží a snowboardu a také kompletní servis. Strach nemusíte mít ani o ubytování to je možné hned u sjezdovky nebo v jejím okolí.

lyžování Čenkovice

Při lyžování člověk nabere energii a užije si pohybu na čerstvém vzduchu. Je vhodné pro všechny ročníky a pro ty starší jsou zde běžecké tratě. Samozřejmostí je, že zde najdete čtyřsedačkové lanovky a také vleky. Nachází se zde mnoho kilometrů sjezdovek a můžete jezdit na obou stranách Bukové hory. Ski pasy se dají koupit online nebo přímo na místě a jak bylo zmíněno, tak platí na obou stranách kopce. Nemusíte se tak bát, že byste se nedostali na druhou stranu a zpět. Součásti toho areálu je samozřejmě rychlé občerstvení a restaurace. V případě, že si budete chtít odpočinout, si tak můžete zajít na dobrou kávu a jídlo. Najdete zde i samoobslužný bufet, kde si můžete vybrat rychlou svačinu pro dítě, nebo nějaké pití. V bufetu určitě oceníte teplé jídlo do ruky v podobě sekané v housce, či oblíbeného párku v rohlíku.

lyžování Čenkovice

Na internetových stránkách se můžete podívat na aktuální situaci na sjezdovce. Najdete zde, zda jsou všechny sjezdovky v provozu a také jaká je aktuální teplota. Dále se můžete podívat na výšku sněhu a na webkamery, které jsou veřejně přístupné. Díky tomu můžete zhodnotit, jak vypadá provoz na sjezdovce a zde je sjezdovka přeplněná, či nikoliv. Pokud tedy hledáte vhodné místo pro zimní dovolenou, tak se podívejte právě na Čenkovice. Rozhodně se vám zde zalíbí a každý rok se sem budete s nadšením vracet. Proto lyžování v Čenkovicích za to rozhodně stojí.