Poruchy erekce nejsou nic, co by se nedalo řešit. A bohužel to ani není nijak neobvyklý problém. Spoustu mužů v době, kdy jejich věk překročí několik desetiletí, pocítí, že jejich sexuální život už není takový, jako dřív. Může za to stát pokles libida, ale v mnoha případech je to právě porucha erekce.

Co to poruchy erekce jsou? Poruchy erekce, také jinak nazývané erektilní dysfunkce, zahrnují především stav, kdy muž není schopen dosáhnout erekce i v případě, že pociťuje sexuální vzrušení, nebo je vystaven sexuálním podnětům. V některých případech erekce může dosáhnout, ale ta má buď velmi krátké trvání, nebo není plnohodnotná, a muž není i tak schopen sexuálního styku.

sex

Někteří si možná řeknou, že to přeci není konec světa, jenomže představuje to problém, který je opravdu třeba řešit. U mužů má erektilní dysfunkce velký dopad na jejich psychiku. Pokud nejsou schopni erekce, připadají si, že jsou méně „muži“. Navíc, nejsou potom schopní sexu, a to může negativně ovlivnit jejich partnerský život. Sexuální život k partnerskému soužití patří, a pokud ze vztahu vymizí, může se jednat o problém pro obě strany. Navíc, muži o těchto problémech s partnerkou dost často neradi mluví, což ještě prohlubuje daný problém.

sex

Jak tedy tento problém řešit? Řešení existuje několik. Můžete začít užívat viagru, která slouží právě k překonání problému s erektilní dysfunkcí. Tu vám ale musí předepsat váš lékař. Pokud chcete první vyzkoušet něco, aniž byste museli jít k doktorovi, existují různé doplňky stravy na erekci. Ty jsou většinou tvořené přírodními složkami, hlavně bylinkami, které vám pomohou řešit váš problém s erekcí. A nemusíte rovnou polykat všelijaké pilulky. Pro zlepšení erekce slouží i například sprej na erekci nebo různé gely na jejich podporu a delší výdrž. Záleží na tom, co vám bude nejlépe fungovat.