Ahoj, jsem svatební fotograf z moravsko-slezského kraje Yorge, přesněji z Ostravy. Rád Vám nafotím kvalitní fotografie plné empatie a lásky ve Váš den D. Svatební fotky Vám rád nafotím i z okolí Ostravy. Krom focení Vám na přání mohu vyrobit svatební fotoknihy a fotobudky. Fotobudka Vám poslouží, když stoupne zájem fotografií, fotografie z fotobudky jsou skvělé a retro. Zkrátka se hodí nejen na svatby, ale i na oslavy. Vaše fotky nechám vyvolat a vytvořím krásné, památkové album, které Vám zanechá krásnou vzpomínku jedinečného dne, na který jen tak nezapomenete. Váš svatební den prožijeme jako by to byl náš svatební den, ale nebojte se, neukradneme Vám ho! 🙂 Zařídíme, abyste na fotografiích vypadali výjimečně, umíme to s objektivem i s photoshopem, takže se nemusíte bát, že bychom zkazili fotografie, na které se těšíte celý život. To není v naší kompetenci.

snatek

Zajistíme Vám fotografie jako z pohádky, nebo z filmu, to budete koukat! 🙂 Momentální fotky alias momentky jsou samozřejmostí, myslím si, že budete mít na co vzpomínat. Pokud si nejste jisti fotografem, tak mám pro Vás skvělou zprávu. Po domluvě si můžeme zajisti předsvatební focení, kde Vám ukážeme, co umíme, parádní záběry. Pokud byste chtěli svatební fotovideo, tak i to pro Vás můžeme natočit. Umíme to jak s objektivem, tak i s kamerou. Video Vám sestříháme a vystříháme Vám ty nejlepší a nejhezčí záběry. Není čeho se bát. Jsme tu pro Vás. Naše technika je skvělá a nikdy nás nezklamala, takže Vám mohu potvrdit, že jste ti nejlepší fotografové v moravsko-slezském kraji. Neváhejte a rezervujte si termín. Jsme tu pro Vás. Ceník našich služeb naleznete pouze orientační, ale vždy si rádi vyslechneme Vaše přání, Vaše nápady a zrealizujeme je.

svatba

Rádi plníme Vaše představy a pomáhají nám se dále rozvíjet. Za to Vám moc děkujeme. Samozřejmě jezdíme i mimo moravsko-slezský kraj, ale zde je třeba zařídit pro nás pobyt, který je v ceně, na ten upozorníme předem, abyste s tím počítali. Mezi naše služby nepatří nejen svatební focení, předsvatební focení, ale vyfotíme Vám i portrétní focení, jak svatební i například těhotenské focení nebo glamour. Glamour focení je v podstatě abstraktní dílo, jedná se o projevení ženské a mužské krásy. Glamour je tu odjakživa, my fotíme při západu slunce, aby vzniklo zlaté světlo, to je na tom to nejhezčí a romantické. Přijde nám, že to k tomu zkrátka patří. U nás na webových stránkách naleznete ukázky fotografií a videí, tak se utíkejte podívat ještě dnes a rovnou si můžete zarezervovat termín. 🙂