Sladit se a vyrazit
Která žena by se nechtěla hezky oblékat a dobře vypadat? Nejde o o mít míry jako modelka nebo mít dokonalou pleť či vlasy. Právě díky oblečení můžeme zamaskovat různé nedostatky. Stačí si jen dávat pozor na výběr oblečení a bot, protože díky nim můžeme opticky například prodloužit nohy nebo zeštíhlit postavu. Jediné co je potřeba si s výběrem oblečení trochu pohrát.

vysoké kozačky

Hezké oblečení se dá nosit po celý rok. Na každé roční období v obchodech seženete velmi hezké a příjemné kousky, které se dají nosit i během zimních plískanic. Je nutné projít několik obchodů, protože je velmi málo pravděpodobné že hned v tom prvním najdete vše co hledáte. Milovnice bot kladou velký důraz právě na boty, a dokážou jejich výběrem celý outfit povznést na vyšší úroveň. Kdo sleduje módní trendy, pro toho je to hračka.

Jaké boty letí?
Na každou sezonu je v módě něco jiného, a celá řada výrobců oblečení, bot a doplňků se snaží následovat trendy, které udávají největší hráči na módním poli, jako jsou typicky návrháři v největších světových módních domech. Právě díky nim máme oblečení, které máme, i když si to mnoha neuvědomujeme. A z jejich dílen pochází i cenově dostupnější kousky, díky kterým může být celý outfit jedinečný.

černé kozačky

Krásné a značkové luxusní boty seženete i ve výprodejích za zlomek ceny. Můžete tak sehnat lodičky i sandálky za skvělé ceny. Velmi žhavým trendem jsou poslední roky i vysoké kozačky nad kolena Botish, které se vyrábí nejen na zimní období, ale dokonce v háčkované či šité podobě i na léto. Právě tyto boty dokážou s celým outfitem udělat doslova zázraky. Ve vysokých kozačkách se fotí světové modelky do známých časopisů a tak s nimi rozhodně neuděláte krok vedle. Díky své výšce se hodí především pro vyšší ženy, protože mohou ubrat nějaký ten centimetr z výšky celé postavy.