Když jsem začala prodávat bazarové oblečení, tak jsem také potřebovala různý obalový materiál, ¨do čeho bych právě balila své oblečení. Věřte mi, že to nebylo vůbec nic jednoduchého. Protože kolikrát jsem také prodávala různou kosmetiku anebo parfém, takže jsem tohle nemohla dát jenom do obyčejného igelitového sáčku, abych zboží odeslala. Takže pro tohle se mi nejvíce osvědčily kartonové krabice s pětivrstvé lepenky. Pokud si myslíte, že budete posílat někdy něco opravdu křehkého, jako například sklo, tak se vám také bude mimo kartonové krabice s pětivrstvé lepenky hodit také jistě nějaká výplň, jako například seno a nebo duté vlákno.

A jsou i pěkné barvy.

A věděli jste, že kartonové krabice s pětivrstvé lepenky se prodávají také v různých velikostech? Já jsem tyto krabice měla také malé, ale také jsem měla kartonové krabice z pětivrstvé lepenky o velikosti 400 x 300 x 200 milimetrů. Myslím si, že tohle opravdu perfektní velikost, protože v tom můžete poslat jak malé, tak také středně velké zboží. A můžete si být jisti, že zboží přijde příjemci opravdu v pořádku. Tedy pokud se někde cestou neztratí A já jsem už také dostala několik zboží v těchto skvělých kartonových krabicích krabicí z lepenky, takže mě velice těší, že jsou také hojně využívané.

Krabice jsou různé.

A tyto kartonové krabice z lepenky najdete na webové stránce 2pack.cz, kde najdete mimo této velikosti i jiné velikosti, které by vám vyhovovaly. Jak všichni víme, tak lepenka je opravdu kvalitní a pevný materiál, navíc když má tato kartonová krabice pět vrstev, tak tady jde už alespoň vidět, že kvalita je na prvním místě a že je to opravdu odolné. A zboží uvnitř krabice vydrží opravdu hodně dlouho neponičené. Ale také mějte na poměti, že ne vše jde kartonovou krabicí z pětivrstvé lepenky 400x300x200 https://www.2pack.cz/krabice-kartony/klopove-krabice-5vvl2/delka-300-500mm/kartonova-krabice-z-petivrstve-lepenky400x300x200 poslat. Například jídlo takto neposílejte. Asi by to nedopadlo dobře.