Také patříte k těm lidem, co moc rádi něco sbírají nebo se o něco velmi zajímají? Já jsem celý život sbírala takové panenky, které mají porcelánové tělo a ruce a nohy, ale zbytek těla je takový plyšový jako vatový. Mně se tyto panenky opravdu moc líbily a jsem na ně opravdu pyšná, že jich mám opravdu hodně. Taky jsem taky ráda, když mi můj známý a další přátelé nebo rodina dávali k narozeninám anebo na Vánoce nebo jako obyčejný dar právě tyto keramické panenky. A mám je ráda a starám se o ně jako o vlastní děti. Tohle právě je takové, že se mi potom zbytek rodiny směje, že jsem se snad zbláznila a ať si pořídím už konečně vlastní dítě.

Modely aut jsou pěkné.

Jenomže já opravdu nemám žádného přítele, se kterým bych to dítě mohla mít. Tak jak mohu mít dítě, když nemám partnera? Myslím si, že tohle opravdu nezáleží na tom, jestli někoho člověk má nebo ne. A také můj bratr je takový, který také něco sbírá. Když se dozvěděl, že já sbírám panenky, tak on začal sbírat autíčka. A to bylo bratrovi asi jedenáct let, kdy začal sbírat modely autíček. Musím uznat, že jsem byla ze začátku naštvaná, že bratr také sbírá modely aut, protože mi to přišlo takové, že se po mě bratr opičí. Jenomže potom jsem zjistila, že bratr má opravdu rád modely autíček, takže jsem byla na svého bratra pyšná, že se také něčemu věnuje.

Auta má bratr rád.

Podle odborníků je prý velice vhodné, když se dítě něčemu věnuje, protože nemá potom čas na blbosti a nevyvádí žádné lotroviny, já tedy jsem je bohužel dělala, když jsem byla dítě. Ale i tak jsem moc ráda sbírala keramické panenky. Můj bratr už má asi šedesát malých modelů autíček, na které je právě pyšný. A můj bratr čeká ještě asi na čtyři modely aut, takže jsem opravdu zvědavá, jaká auta to zase budou. A pěkné modely aut můžete pořídit na webové stránce macmodel.cz. A modely aut jsou nyní moc populární.