Nikdy by se nikdo neměl stydět za to, jak je a není společenský, protože to se odvíjí od různých věcí, například od povahy člověka, jeho zkušeností s lidmi, nebo například dost často v tom velkou roli hraje dětství, jak moc člověk jako dítě trávil čas s ostatními lidmi. Když moc ne a trávil ho jen s rodiči, v dospělosti má pak problém být ve společnosti, kde je moc lidí. Když to bylo naopak a rodina pořád trávila čas s nějakými přáteli a stejně tak i dítě, tak většinou pak člověk v dospělosti s hodně lidmi nemá problém a většinou i tu společnost vyhledává. To ale není hlavní důvod, vše se vytváří v člověku a pokud někdo vyloženě nemusí velký počet lidí, tak ho prostě nenaučíte tomu, aby měl hodně lidí rád.

plot

Vždy se bude cítit špatně ve společnosti lidí a bude vyhledávat spíše menší skupinky. Tito lidé se ale s přáteli cítí velmi dobře, takže tam nebývá moc problém. Pokud se ale dostanou mezi lidi, které moc neznají, tak se dobře necítí a uzavřou se do sebe. U těchto lidí je právě třeba si dávat pozor na to, aby si našli pravé kamarády. Tito lidé mají pak většinou touhu si najít bydlení, kde budou mít dostatek soukromí a nikdo jim nebude hledět na pozemek a podobně. To je někdy těžké, protože není vůbec snadné najít sousedy, kteří by vám dali takový klid, jaký požadujete. Samozřejmě jsou takoví, co mají rádi taky klid, ale pokud se stěhujete na vesnici, je třeba spíš počítat s možností otravných sousedů, protože těch je tam opravdu mnoho a neumí si hledět svého. Dá se ale proti tomu bojovat. Jak?

soukromí

Samozřejmě je dobré jim dát najevo, že se kamarádit nebudete – buď použít plátno na plot, přes které nejde vidět, ale nestíní, a nebo postavit betonový plot, ale pozor, na to od nich musíte mít souhlas. Cena betonového plotu montazmpc.cz ale není vysoká, jak si lidé mohou myslet, jen je třeba zvolit tu správnou firmu, která vám ho postaví. Třeba se takto zbavíte sousedů navždy!