silnice, kanál, světla auta

Každý řidič ví, že za volantem je svému okolí nebezpečný hned z několika důvodů.
1. Nemá v pořádku vozidlo po stránce technické.
2. Před jízdou požil.
3. Plete si silnici se závodní dráhou.
S tím, že řidič na silnici machruje, nikdo nic neudělá. Záleží jen na řidiči, jak zodpovědně k jízdě přistupuje. S tím úzce souvisí i alkohol za volantem. Tam rozhodně nepatří.

Ale o technickou stránku svého vozidla se řidič postarat dokáže. Samozřejmě, že skryté vady neovlivní ani řidič, ani specialista v autodílně. Ale takových náhod je naštěstí minimum.

Každý řidič dodržuje silniční pravidla. Nebo by alespoň měl. A každý řidič má také raději určitý čas, kdy jezdí raději. Někdo ve dne, někdo raději v noci. Všechno má své pro a proti.

U takového řidiče, který jezdí raději ve dne, je zřejmé, že v noci hůř vidí, nemá rád oslnění ostatními řidiči.

Ale proč tedy existují řidiči, kteří dají přednost za tmy?
1. Určitě proto, že na silnicích není takový provoz, jako ve dne. Jízda je klidnější.
2. Ale také proto, že žárovka h7 je tak dobrá, že řidič skutečně dobře vidí, ale je také viděn.

Možná právě ten druhý důvod je to, co chybí Vám.
Víte, je prokázáno, že výrobci nabízejí za dražší cenu luxusnější světlo. To je neoddiskutovatelný fakt! Proto řidič, který chce ve tmě dobře vidět, si raději zakoupí skvělou žárovku h7, než aby ušetřil na penězích. Bohužel, to by se mu mohlo šeredně nevyplatit.

Když jedete okresní silnicí v polích, se žárovkou h7 nemáte problém na 75 metrů vidět nočního chodce, kterému zřejmě ujel autobus, takže těch pár kilometrů do rodné vsi dojde.

dálnice, světla, tma

Kdybyste měl levnou, dokonce modře svítící autožárovku, bůhví, jak by noční chodec dopadl. Vy jste ten, který může být svému okolí nebezpečný.
A nemusí jít pouze o nočního chodce, nebo cyklistu. I zvěř dokáže napáchat tolik nechtěné škody, pokud ji včas nezaregistrujete!

Vám se to ale stát nemůže! Vy vlastníte žárovku h7, se kterou uvidíte cokoliv a kdykoliv.